Kayıt & Konaklama

Katılım Ücreti

Kongre katılım ücretlerini aşağıdaki hesap numarası üzerinden gönderebilirsiniz.

Hesap Sahibi: Akdeniz Kadın Çalışmalarını Destekleme Derneği /Ziraat Bankası

Hesap No: 92268006-5001 2167 – Akdeniz Üniversitesi Antalya, IBAN: TR12 0001 0021 6792 2680 0650 01

KAYIT FORMUJ İÇİN TIKLAYINIZ.

NOTLAR:

  1. Lütfen kayıt formunu ktckongre@gmail.com adresine gönderiniz.
  2. Formu ktckongre@gmail.com  adresine gönderirken Katılım Ücretini ödediğinizi gösteren dekontu (Bilgi kısmında ad ve soyadınız yazılı) iliştirmeyi unutmayınız.
  3. Katılım ücretini diğer kişilerin banka hesapları üzerinden gönderdiyseniz, lütfen hangi katılımcı için ücret gönderdiğinizi mailinizde belirtiniz.

Öğrenci Kayıt: 100 TL

Erken Kayıt: 250 TL (13 NİSAN 2020 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR)

Kongre katılım ücreti, katılım belgesi, kongre çantası, yaka kartı ve diğer tüm ikramları kapsamaktadır.

Kongreye bildirileri bilim kurulu tarafından kabul edilen ve kayıt yaptıran tüm katılımcılar kayıt ücreti yatırmak durumundadır. Kayıt ve katılım ücreti yatırmayan bildiri sahipleri katılım belgesi, kongre çantası, yaka kartı, tüm ikram ve kongre gezi etkinliklerine katılamayacaklardır.

Bir yazar kongreye en fazla iki bildiriyle katılım gösterebilir.

Hesap bilgileri sunuş için kabul alan bildiri sahiplerine gönderilecektir.

Konaklama

Kongre için en ideal konaklama yeri Akdeniz Üniversitesine ait sosyal tesislerdir. Akdeniz Üniversitesi sosyal tesisleri merkez kampüs içerisinde yer almaktadır ve kongrenin gerçekleştirileceği Edebiyat Fakültesi’ne yaklaşık 1 km uzaklıktadır. Şehir merkezine de oldukça yakın konumda bulunan sosyal tesislerde rezervasyon yaptırmak isterseniz 0(242) 227 44 74 ya da 0(242) 227 44 73 numaralı telefonları kullanabilirsiniz.

Sosyal tesisler yılın her ayında belirli bir doluluk oranına sahiptir. Bu nedenle kongre süresince konaklama için sosyal tesisleri tercih edecek katılımcılara yerlerini şimdiden ayırtmalarını öneririz.

Antalya’da konaklamak için çok farklı alternatifler bulunmaktadır. Sosyal tesisler dışında konaklamayı tercih eden katılımcılar kampüs etrafında yer alan otellerden faydalanabilirler.

Ulaşım

Antalya Hakkında

Linklerimiz

Misyon

Vizyon

İletişimTel:
Tel: